İşternet’te Yüksek Nitelik | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

İşternet’te Yüksek Nitelik

Dünyamız milyonlarca yıl önce bir toz bulutuydu ancak günümüzde devasa bir içerik bulutu olma yolunda ilerliyor. Artık her an her şey hakkında saniyede onlarca içerik üretilirken, İşternet’in üretken ekibi nicelik kadar yüksek niteliği de ön planda tutuyor.

İşternet kendi misyonu, vizyonu ve kendisini takip eden kripto sevdalılarının faydası doğrultusunda genişlettiği içerik ekibi sayesinde her gün daha fazla aydınlatıcı bilgi sunmaya devam ediyor. Sizin için bazı sorularımız var:

 • Siz de internette dolaşan alakalı alakasız her bilgiyle vakit kaybetmekten sıkılmadınız mı?
 • Birbirinin aynısı içerikleri sırf farklı kelimelerle okuyarak ne kadar ilerleme sağlayabilirsiniz?
 • Aradığınız her bilgi ve perspektif, sizi algoritmik ve işe yaramaz önerilerle dolu sayfalara mı yönlendiriyor?
 • Okuduklarınızda tekrar düşmeden, vakit harcadığınız her kelime ve video saniyesinin size bir şeyler katması size hayal gibi mi geliyor?
 • Keşke metaverse evrenini Matrix gibi sevdiniğiniz filmler üzerinden mi öğrenseniz?

En az birisine bile evet cevabını verdiyseniz, sizin için güzel haberlerimiz var!

Onlarca kişiden oluşan İşternet ekibinin en kalabalık takımlarından birisi de içerik ekibimizdir. Tasarımcılardan, metin yazarlarına kadar hem alanında uzman hem de kripto piyasalarını avuç içi kadar iyi bilen içerik ekibimiz sayesinde İşternet platformlarında ve sosyal medya hesaplarımızda geçirdiğiniz hiçbir saniye boşuna olmayacak.

İşternet içerik ekibimiz, uzman eğitim danışmanlarımızın ve kripto analistlerimizin teknik destekleriyle birlikte kripto para yatırımına dair her olgu ve kavramı herkesin anlayabileceği bir seviyede ele alıyor.

Bu ekip tarafından tasarlanan ve kaleme alınan içerikler A’dan Z’ye kripto sözlüğü olmanıza yarayacak kadar geniş bir yelpazede.

Halihazırda https://isternet.com sitemizi ziyaret ederek şu temel kategorilerde yapacağınız kısa, net, akıcı ve keyifli okumalar ile yatırımlarınıza bir adım önde olmanızı sağlayacaktır:

 • Kripto Başlangıç Rehberi
 • Kripto Para Terminolojisi
 • Kripto Paralar
 • Nasıl Yapılır Kılavuzları
 • İşternet Haberleri
 • Teknik Analiz Araçları
 • Borsalar

Ayrıca sadece internet sitemizden makale okumakla yetinmeyecek bilgi ve yatırım kurtları için hemen hemen her gün en az bir paylaşımın yapıldığı; instagram, facebook, twitter içeriklerini de takip etmek arama çubuğuna İşternet yazmak kadar kolay!

Daha da önemlisi artık her şeyin ama her şeyin görsel video platformunlarında yer alabildiği bir dünyada, sadece yazı yazarak muhteşem içerik üreten bir ekibin Youtube’da nasıl harikalar yarattığını tahmin bile edemezsiniz. Bu nedenle İşternet içerik ekibi sizin için Youtube üzerinden de her an çalışıyor.

İnternet arası verek birkaç gün ekranlardan uzak mı durmak istiyorsunuz? Ya da neden olduğunu bilmesek de kimimiz telefonla konuşmayı daha çok severiz değil mi?

O zaman 0850 840 95 00 veya 0536 602 26 20 numaralarımızdan en az içerik ekibimiz kadar kalabalık ve muhteşem olan çağrı ekibimizle de iletişime geçebilirsiniz.

Öğrencilere özel telegram grubumuz ve [email protected] posta adresimiz de bilgi almak için önemli kanallar olarak hizmete açık.

İşternet’in online eğitimleri dışında ayrıca canlı grup eğitimleri ve düzenenlenen zirveler hakkında da bilgi sahibi olmak için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

 

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.