İzmir’de İşternet Rüzgarı | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

İzmir’de İşternet Rüzgarı

İzmir’i kim sevmez ki? Alsancak’ta sahil yürüyüşü, Bornova’da Homeros! İşternet olarak bizim de İzmir sevgimiz büyük! İşte bu nedenle, artık İzmir’in merkezinden göğe yükseliyoruz!

İşternet büyümeye devam ediyor!

İşternet genişleyen ekibi ve gün geçtikçe artan öğrenci sayısıyla birlikte bütün ihtiyaçlara cevap verebilmek için İzmir ofisini açtı.

İzmir’in tam merkezinde Bayraklı’da yer alan körfeze nazır Mistral Kulelerinde hizmete açılan İşternet ofisinde; yazılımcılardan, sosyal medya ekibinden tutun web tasarımcılara, kripto analistlerine ve hatta profesyonel eğitim danışmanlarından, portföy yöneticilerine kadar kalabalık ve dinamik bir topluluk sürekli olarak sıkı bir çalışma içinde birlikte hareket ediyor.

Pek bu ofiste neler konuşuluyor?

Tabi ki de her meslekten, her yaştan ve her öğrenim düzeyinden hayatının refah seviyesini yükseltmek isteyen İşternet öğrencileri ve kripto para yatırımının incelikleri.

İzmir ofisimiz tıpkı bir kumanda odası gibi İşternet fırsatlarının arka mutfağını oluştururken üzerinde heyecanla çalışılan en temel konu başlıklarını ise şunlar oluşturuyor:

Çevirimiçi Video Eğitim Paketleri

İşternet İzmir ofisimizde yer alan çağrı merkezi ekibimiz, öğrencilerimizin ya da öğrenci olmak isteyen adayların her türlü yardım ihtiyaçları ve soruları karşısında tam teçhizatlı bir hizmet sunuyor.

600 dakika ve 37 konu başlığından meydana gelen ve sadece kripto alım satımı yaparak yüksek refah standartlarınıza ulaşmanızı sağlayacak çevrimiçi video eğitimlerimiz için siz de vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Zirveler ve Etkinlikler

Ofisimizde en heyecan verici konu başlıklarından birisini de son düzenlenen “The Wolf of Cyrpto” zirveleri gibi organizasyonlar oluşturuyor.

Bugüne kadar binlerce heyecanlı katılımcıya ulaşmış İşternet etkinlikleri ve zirveleri üstelik katılımcılara sertifika sağlamaktadır.

Perihan Tantuğu, Atila Yeşilada, Tuğberk Çitilci ve daha nice alanında uzman popüler ismi ağırlayan İşternet zirvelerinin bir sonrakisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

VIP Sınıf Eğitimleri

İşternet ofisimizin üzerinde en çok durduğu meselelerden birisi de 20 kişilik sınıflarda düzenlenen yüz yüze kripto para eğitimleridir.

Eğitim danışmanımız Aydın Bilek önderliğinde düzenlenen yüz yüze eğitimler şimdilik sadece İstanbul’da düzenlenmiş olsa da yoğun talep üzerine Anadolu’nun diğer şehirlerinde de şimdiden planlanmaya başladı.

Bu VIP sınıf eğitimleri, öğrencileri birçok para ve zaman kaybına uğratacak deneyimsizlik aşamasından kurtararak teknik bilgi ve bilimsel analizlerle doğrudan kazanmaya yönlendiriyor.

İşternet Ofisi Her Yerde

İzmir’de değil misiniz?

Hiç dert etmeyin, zaten bu dijital çağda zaman ve mekândan bağımsız olarak hayatınızı sürdürebileceğiniz bir kazanç fırsatı sunan İşternet ile iletişim kurmak için de evden çıkmanıza gerek yok.

İşternet ile iletişimde kalmanın birden çok yolu var:

  • Kripto para yatırımda “domino tekniği” eğitimlerimize dahil olmak ya da daha incelikli bilgi almak isteyenler https://isternet.com adresinden web sayfamızı ziyaret edebilir.
  • Sorularını konuşarak dile getirmek ve daha çabuk yanıt almak isteyenler ise doğrudan 0850 840 95 00 ve 0536 602 26 20 numaralarımızdan enerjik çağrı merkezimizle iletişime geçebilir.
  • [email protected] posta adresimiz de bilgi almak için en önemli kanalların başında geliyor.
  • İşternet’in hem video hem de VIP eğitimleri yanı sıra düzenlenen etkinlik fırsatlarını gözden kaçırmamak için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.
  • Ayrıca Youtube kanalımıza abone olarak her yeni videoda birikiminizi arttırabilir, ufkunuzu açabilir ve yüksek refah seviyesine yaklaşabilirsiniz.

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.