İşternet Telegram Grubu ile Kripto Fırsatlarını Kaçırma | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

İşternet Telegram Grubu ile Kripto Fırsatlarını Kaçırma

İşternet Telegram Grubu, kripto ve finans piyasaları hakkındaki birbirinden değerli bilgileri öğrencilerine ulaştırıyor.

İşternet öğrencileri, eğitimler ve zirveler dışında çevrimiçi iletişim mecraları üzerinden de sürekli etkileşim halinde olan ve giderek kalabalık hale gelen dinamik bir kripto para yatırım topluluğuna dönüşüyor.

Rusya asıllı programcı Pavel Durov tarafından, 2013 yılında yaratılan Telegram uygulaması kalabalık grupların hem mobil hem de masaüstü bilgisayar sistemleri üzerinden hızlı bilgi paylaşımına olanak tanıyor. İşternet ekibi ve uzman eğitim danışmanlarımız ise özellikle kripto yatırımları ve gelişmelerinin takibi için oldukça işlevsel olan bu uygulamada öğrenciler ile buluşuyor.

Neredeyse bütün mobil işletim sistemleriyle (Android, İos, Linux) kullanabileceğiniz Telegram uygulaması, kullanıcıların cep telefonu numaralarını ve isim gibi kimlik bilgilerini diğer üyelerle paylaşmadan etkin bir iletişime fırsat tanıyor.

Barındırdığı nitelikleri sayesinde geniş çapta kullanım alanı yelpazesine sahip Telegram, özellikle kripto para projelerinin ve fanlarının topluluk yönetişiminde aktif olarak kullanılırken, yatırımcılar için de gelişmelerin anlık takibi adına oldukça faydalı olabiliyor.

Küreselleşen dünyada yatırımların, sosyo-politik gelişmeler karşısında alacağı hasarların önlenmesi ya da çıkan fırsatların değerlendirilmesi hiç olmadığı kadar önemliyken siz de vakit kaybetmeden İşternet Telegram grubunda yerinizi alın.

İşternet Telegram Grubunda Neler Var?

Son katılımcılarla birlikte üye sayısı beş binin üzerine çıkan İşternet Telegram grubunda, uzman kripto para yatırım eğitimcisi Aydın Bilek tarafından yapılan paylaşımlar büyük ilgiyle karşılanıyor.

İşternet Telegram grubu, kripto para ve finans piyasalarını takip ederek yatırımlarına yön veren her ölçekteki yatırımcılar için bilgi kaynağı niteliğindedir. Peki bu grupta neler oluyor?

Kripto Paralara Dair Güncel Gelişmeler

Şüphesiz ki İşternet Telegram grubunun en önemli faydası, kripto piyasalarına dair gelişmelerin, haberlerin ve güncel yazıların anlık olarak paylaşılmasından geliyor.

Dünyanın her yerinde yedi gün yirmi dört saat boyunca işlemlere açık olan kripto para piyasaları alışıla gelmiş borsa ve emtia piyasalarının güncel takibinden çok daha farklı bir takip süreci gerektiyor.

Geleneksel borsaların işlem saatleri dışında yaşanan gelişmeler, piyasaları etkilemek için işlem saatlerinin başlamasını beklerken kripto para yatırımcıları için durum böyle değil. Haliyle dünyanın dört bir yanından günün her saati kripto piyasaları etkileyecek gelişmelerin, tek bir platformdan takibi ise kripto yatırımcılarının birinci önceliği haline geliyor.

İşternet Etkinlikleri ve Eğitimler

İşternet Telegram grubu, güncel gelişmelerin takibine ek olarak, İşternet’in düzenlediği “The Wolf of Crypto” zirvesi gibi etkinliklerden haberdar olmak isteyen öğrencilerin ilk durağı oluyor. Alanında uzman ekonomist ve portföy yöneticilerinin katıldığı etkinliklerin tarih, yer ve katılım şartları gibi bilgileri kaçırmak istemeyenler için telegram grubu ideal bir araç haline geliyor.

Ayrıca İşternet’in yoğun öğrenci katılımı olan canlı kripto para eğitimleri ve online video eğitimlerine dair bilgilerin ve fırsatların paylaşıldığı telegram grubu, eğitim almış katılımcıların ilk durağı oluyor.

Grupta online ve yüzyüze VIP eğitim paketleri hakkında merak edilen sorularda yanıt buluyor.

Sürpriz Analizler ve Teknik Paylaşımlar

İşternet'in deneyimli uzmanları ve Aydın Bilek tarafından grupta çeşitli kripto para analizleri ve teknik meselelerde sıklıkla gündeme gelen konu başlıkları arasında. Tecrübelerimizi telegram kanalı üzerinden sizlere aktarıyor, olası zaman ve maddi kayıplar yaşamanızı önlüyoruz.

İnteraktif bir yapısı olan İşternet Telegram grubu, aktif öğrenme süreçlerinin yanısıra yatırımcılar için ufuk açıcı paylaşımların da yapıldığı geniş bir ağ olarak kullanılmaktadır.

Tecrübe Paylaşımı

Telegram gurubunda yapılan paylaşımlar, piyasada gözden kaçan fırsatların ya da risklerin daha görünür olmasına fayda sağlıyor.

İşternet’in bu kalabalık yatırımcı topluluğunda herkese yer var sanıyorsanız büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Herkesin kafasına göre girebileceği bir grup değil burası. Telegram grubuna sadece öğrencilerimiz katılabiliyor. İster kripto para işlemlerine yeni başlamış bir amatör ister profesyonel bir yatırımcı olun bu telegram grubunun katılımcısı olmak sizin büyük fırsatlar içeriyor.

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.