Kripto Yatırımcıları Wolf of Crypto’da Buluştu | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Kripto Yatırımcıları Wolf of Crypto’da Buluştu

Kriptoya Zirveden Bak! Gözü yükseklerde olan kripto para yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği, İşternet “The Wolf of Cyrpto”, kripto para yatırımcı zirvesi yine kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

İşternet’in düzenlediği Radisson Blu Hotel’in ev sahipliği yaptığı İstanbul, Şişli’de gerçekleşen kripto para zirvesi hem finans uzmanı hem de tecrübeli bir programcı olan Saadet Büyük moderatörlüğünde birbirinden önemli isimlere sahne verdi.

29 Ocak 2022 tarihinde ikincisi düzenlenen bu büyük kripto para etkinliğinde mikrofunu alan ünlü isimler ise şöyle:

  • Atilla Yeşilada
  • Perihan Tantuğ
  • Tuğberk Çitilci

Ekonomist Dr. Atilla Yeşilada kripto paraların geleceği hakkında zirveyi aydınlatırken, profesyonel portföy yöneticisi Perihan Tantuğ yatırımcıları trendler ve piyasa dönüşümleri konularında bilgilendirdi.

Bir diğer önemli isim Para ve psikolojinin yazarı ekonomist Dr. Tuğberk Çitilci ise kripto para yatırım etkinliği bağlamında yatırım psikolojisinin incelikli detaylarından bahsederek katılımcılarla değerli bilgilerini ve tecrübelerini paylaştı.

The Wolf of Cyrpto’da hem deneyimsiz yatırımcılar hem de eski kurtlar birbirleriyle bilgi ve tecrübe alışevirişinde bulunurken katılımcılar arasındaki çeşitlilik ve çok seslilik bir kez daha kripto para yatırımlarının ve eğitiminin herkes için mümkün olabileceğini kanıtladı.

Bu eşsiz kripto zirvesinde yatırımcıların öğrendikleri ve üzerine konuşulan konular ise saymakla bitmez:

  • Kripto paraların geleceği
  • Ayı ve boğa piyasaları
  • Yatırımlarda yapılan hatalar
  • Grafik İndikatörleri
  • Yatırım psikolojisi
  • Panik ve coşku işlemleri
  • Zararlarda yasın aşamaları

Her katılımcıya, ufuk açıcı bir gün yaşatan zirve sonunda katılımcılar sertifikalarını alırken artık bir profesyonel gibi yatırım yapmanın ilk adımını atmış oldular. Eğlenceyi paraya çeviren bir etkinliğe dönüşen bu zirvede; uzman ekonomistlerin, portföy yöneticilerinin bilgileriyle, herkes gelirini yükseltmek adına en az birkaç yeni şey öğrendi.

Zirve’den çıkarabilecek en önemli ders ise kripto para yatırımlarında eğitim ve teknik bilginin ana kolonlar olduğuydu. Bu kazanç dünyasında şansa ya da duygulara yer yok. Herkesin bir o kadar eşit olduğu kripto yatırımında, eğitim görenler ve teknik analiz becerisini kazananlar ilk düzlükte aradaki farkı açabilme potansiyeline ulaşıyor.

Wolf of Crypto Etkinlik Akışı

09:00 - 11:00 Kayıt ve Tanışma

11:00 - 11:10 Açılış Konuşması

11:10 - 11:40 Atilla Yeşilada

11:40 - 12:10 Konuk Ekonomist

12:10 - 13:00 Mola

13:00 - 13:30 Tuğberk Çitilci

13:30 - 14:10 Aydın Bilek

14:10 - 15:30 Soru Cevap

Teknik Bilgi Strateji ve Disiplin Varsa Zengin Olursun

Kripto para borsalarında, nasıl kazanıyoruz? Kripto paraların ne olduğunu veya en önemlisi neden kripto para yatırımı yapmalıyız sorularını sizler için cevaplıyoruz.  Dönemin en popüler yatırım araçlarından biri olan Kripto para birimleri geçtiğimiz zamanlarda büyük kazançlar elde etti. Fakat hala Kripto piyasasının ne olduğunu veya nasıl etkili bir yatırım aracı olarak kullanılabileceğini bilmeyen birçok yatırımcı var. İşte tam burada Kripto Para Yatırım Eğitmeni Aydın Bilek domino tekniği ile yatırımlarınıza nasıl yön vereceğinizi ve günlük kazanç sağlamanın yollarını anlatıyor.

Siz de zirve ve benzeri etkinliklerimizde yerinizi almak isterseniz, isternet.com sitemizden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İşternet’in ekonomik özgürlük sunan eğitim paketleri hakkında bilgi almak için 0850 840 95 00 ya da 0536 602 26 20 numaralı hatlardan enerji dolu çağrı merkezi ekibimizle konuşabilirsiniz.

Çevrimiçi video eğitimler ve canlı kripto para dersleri artık en az riskle piyasalardan düzenli gelir kazanmayı mümkün kılıyor. Eğitimler ve yeni zirvelerin tarihini öğrenmek için İşternet’in sosyal medya hesaplarını da takip edebilir ve youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.