Kripto Yatırım Eğitmeni Aydın Bilek Kimdir? | İşternet

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Kripto Yatırım Eğitmeni Aydın Bilek Kimdir?

İşternet’in alanında uzman eğitim danışmanı Aydın Bilek hakkında iki kelimelik bir tasvir yapmak istenilirse “kripto sevdalısı” demek yeterli olacaktır.

Bilek, hiçbir hükümet manipülasyonuna ve kontrolüne tabi olmayan, hızlı işlemlerle alım satıma olanak tanıyan kripto paraların yaşamları değiştirebilme potansiyelini çok önceden keşfeden bir eğitimci.

Yirmi yılını internet, yazılım ve eğitimcilik sektörlerinde dolu dolu geçirmiş Aydın Bilek, sıkıcı toplantılardan, mesai saatlerinden ve ofis yaşamından bıkıp da tamamen kripto para yatırımıyla yaşamaya başlamadan önce endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm bağlamında robotik sistemler, ERP ve BPM yazılımları konularında hizmetler vermekteydi.

Ancak hem eğitimci yönü hem de kripto paralara duyduğu ilgi sayesinde, özgür hissetmediği bütün işleri arkada bırakarak, binlerce öğrencinin eğitimine katkıda bulunmak ve kazanmanın yollarını insanlara aktarabilmek için kripto para teknik analiz eğitimlerine başlamaya karar vermiştir.

Öncesinde zaten yazılımdan tutun da yabancı dillere kadar birçok branşta eğitimin aktaran tarafından olan Bilek için öğrencilerle buluşmak oldukça aşina olduğu bir kavram olarak görünüyor.

En az on yılını kripto para yatırımı konusunda kendisini geliştirmeye adayan Aydın Bilek, artık İşternet kripto para eğitimi ile “domino tekniğini” öğrencilerle paylaşıyor.

Kripto Yatırımına Profesyonel Yaklaşım

Aydın Bilek ve İşternet partnerliğiyle ortaya çıkan “domino tekniği” asıl amaç olarak eğitim alan öğrencilerin kripto ticaretinde profesyonel yatırımcı olmalarını sağlamaktan geçiyor.

Bu doğrultudakripto para yatırımı eğitimi, Bilek’in ifadesiyle; oldukça küçük bir yatırımla herhangi bir yerde çalışmadan düzenli ve yüksek gelir elde etmeniz için hazırlandı.

Bilek özellikle kendinden emin olmayan öğrenci adaylarına asla kendilerini yetersiz sanmamalarını ve hem mesleki bilgiden hem de öğrenim düzeyinden bağımsız olarak refaha kavuşabileceklerini tekrar tekrar hatırlatmayı seven bir eğitimci.

Kripto eğitim, danışmanlık ve analiz hizmetlerimiz hakkında bilgi mi istiyorsunuz?

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun ve hemen sizi arayalım.